I6VMC6A X GR - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Shporet
Klasa e energjisë: A
Fuqia: 1200W
Pjesa e trete e nxehësit : 2100
Numri i zonave të gatimit: 4 (bordet elektrike)
Vëllimi i furrës: 61 l
siperfaqe e sheshte
Teknologjia e vetë-pastrimit të furrës: Katalizator i pjesshëm
Dimensionet (HxWxD): 85 x 60 x 60 cm
Pllakë qelqi qeramike
Furrë me konveksion
Ndriçim i furrës
4 programe pjekjeje
Ngjyra: Inox
Lustrim i dyfishte
Mund të pastrojë smaltin me një pastrim të lehtë
Panele anësore katalitike
Të instaluara brenda furrës, ato lehtësojnë eliminimin e derdhjeve dhe shpërndarjeve pasi të jetë kryer cikli i pastrimit.
Kliko & Pastro
Karakteristika Click & Clean ju lejon të hiqni shpejt dhe lehtë panelin e xhamit nga dera e furrës së kuzhinës tuaj, për pastrim super të thjeshtë.
Gatim i shpejtë
Teknologjia e gatimit të shpejtë ju lejon të filloni gatimin menjëherë, pa pasur nevojë të ngrohni furrën tuaj të kuzhinës! Ideale për të shijuar enët e gatuara paraprakisht, të ngrira dhe të gatshme.
Skarë
Funksioni Grill pjek mish, peshk dhe bukë të thekur në përsosmëri, ndërsa kursen kohë dhe energji.
Shkrirja
Vendosja e shkrirjes qarkullon ajrin e temperaturës së dhomës brenda furrës tuaj të kuzhinës, duke shkrirë shpejt dhe me efikasitet ushqimet tuaja të ngrira.
Pica
Programi Pizza është dizajnuar në mënyrë që të mund të shijoni picën e përsosur, duke ngrohur shpejt furrën dhe duke garantuar një rrjedhje dhe shpërndarje ideale të nxehtësisë, në mënyrë që të mund të shijoni rezultate të shijshme dhe të freskëta të gatimit. Të bëftë mirë!
Gatim tradicional etj.

Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën angleze në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.
>> H6 VMC6A (W) << (Së shpejti)
ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu