FTCF 87B 6PY1 (EU) - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Hotpoint katalog > Tharese
Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhezgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtypme mous mbi fajl për shiqim.
Klasa e efiçiencës së energjisë: B
Niveli i zhurmës dB (A): 69
Vëllimi i rezervuarit (litra): 112
Rezervuari i ujit: 5
Programet e tharjes
Yes
Plush toys
Cotton
Silk
Pilot
Programi për rroba delikate
Refresh
Programi i xhinseve
Një cikël i projektuar posaçërisht për veshjet më të dashura, pantallona të xhinseve: ata thahen duke përdorur një cikël të veçantë ngrohjeje dhe centrifugimi për të mbrojtur ngjyrat dhe për të ruajtur elasticitetin dhe formën e të gjitha artikujve të xhinsit, duke siguruar rezultate perfekte të tharjes.
ANTI-alergic
Heq alergjenët më të zakonshëm për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme. Ky cikël, i cili ka marrë certifikatën britanike të alergjisë, përdor një sistem të patentuar të kontrollit të temperaturës që reflekton zvogëlimin dhe heqjen e efektshme të alergjeneve nga rrobat e ciklit të thatë dhe të thatë anti-alergji për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme. Siner, kërpudhat dhe bakteret (tharësit standardë të kondensatorëve), marimangat (Tharësit e pompës së nxehtësisë).
Programi zgjuar
Menaxheri SMART DRY PROGRAM MANAGER: Deri në 7 nivele automatike të tharjes dhe 85 kombinime të programeve të ndryshme sigurojnë mbrojtje maksimale për të gjitha rrobat tuaja me ciklin e përsosur të tharjes.
ZONA IRON
Një tharëse e re e Hekurit përmirëson jetën tuaj duke e bërë hekurosjen më të lehtë se kurrë. Përcaktimi i programit të ri të veçantë dhe opsionet e bën hekurosjen e lavandarit tuaj shumë lehtë, duke ju lejuar të përfundoni punën me lehtësi
Rifresko programin
Një trajtim ftohës prej 20 minutash që punon në tharjen e rrobave për të ajrosur dhe rifreskuar - një alternativë për larje të artikujve sapo të veshur ose mezi të pazbatuar
CIKLI I PASTRIMIT
Një cikël delikate tharjeje i projektuar për të pastruar lodrat prej pelushi dhe për të hequr lehtë pluhurin. Temperaturat e ulëta dhe veprimi i butë mekanik ndihmojnë në ruajtjen e pamjes origjinale dhe të shkëlqimit të leshit dhe materialeve nga të cilat prodhohen lodra prej pelushi
ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu